Kontakt Michaela Couture
Svatební blog

Svatební blog

ZÁMEK BON REPOS
ZÁMEK BON REPOS

ZÁMEK BON REPOS

Milé nevěsty,
ráda bych Vám pomohla při organizaci svatebního dne. 

Nyní, když sama vím, v čem celé organizování spočívá a že to není vůbec jednoduchý úkol.

Věřím, že Vám mé malé doporučení pomohou.

Dnes jsem pro Vás připravila několik odpovědí na téma SVATEBNÍ MÍSTO!

Pro mě se ideálním svatebním místem stal zámek Bon Repos, nedaleko Prahy, konkrétně Stará Lysá, Čihadla.

Zámek Bon Repos je velmi prostorný, elegantní, luxusní a také Vás zaujme originálním členěním jednotlivých prostor zámku do samostatných objektů. Hosté se velmi snadno ztratí v zahradách a užijí si i své soukromé chvilky odpočinku. Klidné místo Vám dovolí užívat si zábavu až do ranních hodin, protože žádní sousedé široko daleko nejsou, nepočítaje lišky a srnky.

Já na zámku Bon Repos plánuji svatební obřad v zahradách, kdy sejdu jako opravdová princezna po schodech přímo k oltáři. Avšak nemít tak plnou dekoraci svatebního oltáře, neváhám židle pro hosty směrovat čelem k zámku, zámek bude dokonalou kulisou novomanželů pro jejich „ano“ před oltářem.

Svatební hostinu i večerní party plánuji v Čínském Pavilonu, nádherný sál, který je hříchem nevyužít! Fresky sálu jsou naprosto dech beroucí, křišťálové lustry dodají svatební hostině dokonalý punc a akustika prostoru je pro klavír jako stvořená, nemohu se dočkat!

Čínský Pavilon teď už dobře znáte i z mých fotografií a videí, zámecký sál se stal prostorem k nafocení mé nové kolekce svatebních šatů 2021.