Doporučení
Doporučení

Doporučení

flowers
moje zákaznice

o mně říkají

Tereza

Šaty Míši Dúcké mohu jen doporučit, nejen, že vyslechne vaše přání, ale dokáže ho i splnit. Oceňuji, že mi uměla dokonale poradit a upřímně říci, že můj návrh není ten nejlepší a přijít s elegantnějším řešením. Míšo, díky!

Lucie

Krásná večer, chtěla jsem moc poděkovat za nádhernou košilku, jste opravdu moc šikovná. Určitě to není poslední kousek od Vás, ale je opravdu těžké vybrat, nevím co dřív. :) Přeji mnoho spokojených zákaznic, ať se daří, hezký večer.

Anna

Míša byla jedna z osob, díky kterým byl můj den D perfektní. Její úžasná pozitivní energie je nakažlivá a dělá tak z každé zkoušky šatů krásný zážitek.

Svatební šaty byly jako z pohádky,ušité přímo na míru a jsem nesmírně ráda, že jsem tento úkol svěřila právě jí. Doporučuji všem a vždy!***

Markéta

Na náš svatební den se mi dostaly přesně takové šaty, jako si je člověk vysní. Naprosto perfektní a profesionální přístup v podání Míši Dúcké, ke které si budu chodit pro šaty a společenské oblečení při každé příležitosti, která se naskytne! Nejen, že má zlaté ruce, ale i duši. A přesně takové jsou i její šaty-každé mají svůj příběh!

zpět zpět
další další